AS
RESTAURANT

Edremit Körfezinin En İyi Balık Restaurantı

Hakkımızda

A kçay Yenimahallede denize sıfır bir mekan. Arabanızı hemen kapının önüne park edebiliyorsunuz, girişte müşteriler As'ın işletme sahibi Mustafa bey tarafından güler yüzle karşılanıyor, yaklaşık 100 çeşit meze'nin ve canlı Balık dolabının önünden geçtikten sonra masaya oturulduğunda ilgiden şımartılıyorsunuz.

As Restaurant 2007 yılının Mayıs ayında açılmış olmasına rağmen kısa süre içerisinde müdavimlerinin sayısını arttırmayı başardı. Mekan, muhteşem deniz ve körfez manzarası kadar yemekleri ile de iddalı. Aşçıbaşı Mustafa usta'nın elinden çıkan özellikle Girit Usulu Sakızlı Ahtapot, Balık Kokoreç, Kalamar, Izgara, Sıcak ot ve tatlılardan Kızarmış dondurma, belkide daha önce hiç tatmadığınız ama tanışınca aşık olacağınız lezzetlerden.

Patlıcan Ezme, Ermeni Pilakisi, Levrek Mantı ve Antalya usulü Hibeş gibi mezelerde zenginleştirebileceğiniz sofranızda günün her saati keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Gün batımı saatlerini seçerseniz turuncudan kızıla çalan güneşin ertesi sabaha kadar sürecek kaçış sahnesine tanık olabilir; akşam saatlerini seçerseniz ise Akçay Kordon boyu, Dalyan, Ören Burhaniye, İçmeler, Artur, Ayvalık ışıkları ile aydınlanan denize karşı keyifli saatler geçirebilirsiniz.

 • “Denız e sıfır meze ve balık çeşitlerinde bir numara Körfez’de gidilecek tek restaurant. ahtapot sögüş ve karıdes mükemmel herkese tavsiye ederim.”

  — Akın Ş.

 • “Konukseverliği , hizmeti ve lezzetiyle ( ne kadar ödediyseniz fazlasıyla değer) gerçekten restaurant ismini haketmekten ötesini sergileyen bir yer. Aradığınız şeyi bulamadıysanız ben gene buradayım”

  — Redline M.

 • “Yıllardan beri As Restauranta gideriz hiç bir zaman kalitesinden ve servisinden ödün vermeyen bir işletmedir. Mezeler ve ana yemekler hakikaten çok iyi, atmosfer de gayet iyi biz çok memnun kaldık. Hesap ucuz değil normalin üzerinde ama değer mi değer...”

  — Reşat A.

 • “Karides söğüş, Isırgan Salatası, atom ve Tava Balık hepsi birbirinden lezzetli hazırlanmıştı. Servis ve atmosferde iyi ötesiydi. Hesapta gayet mantıklı geldi teşekkür ederim tekrar geleceğim.”

  — Ali A.

Meyveler

Mevsim meyvelerinin en iyilerini sizin için seçiyoruz.

Deniz Ürünleri

Taze ve Leziz ürünleri ile ziyafet çekmeniz için çalışıyoruz.

İçecekler

Restaurantımızda en iyi içecekler sizin için seçilmektedir.

Et Ürünleri

Restaurantımızda kullandığımız et ürünleri özel kasaplarımız tarafından seçilmektedir.

İletişim

Aşağıdaki formu doldurarak yada telefon ile rezervasyon yaptırabilir, bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İrtibat Bilgileri

 • Turgut Reis Caddesi No 29
  Akçay / Edremit / Balıkesir
 • (266) 384 40 40
 • (532) 663 95 95 - Mustafa YAKIN
 • info@asrestaurant.com.tr
 • As Restaurant / Akçay

Rezervasyon / İrtibat Formu

Foto Galeri

Yeni fotoğraflar yüklenmektedir. Daha sonra kontrol edebilirsiniz.