MENÜLER
BALIK HAKKINDA
ULAŞIM & İRTİBAT
BÖLGEMİZDE HAVA DURUMU


   HAKKIMIZDA   


As Balık RestaurantCANINIZ BALIK ÇEKİYORSA; DİLLERDE SOHBET ARIYORSANIZ;
BİRDE DENİZİN DİBİNDE OLSA KEYİFİME DİYECEK OLMAZ DİYORSANIZ,
SİZE ÇOK BEĞENECEĞİNİZİ BİR ÖNERİMİZ VAR …

Akçay Yenimahallede denize sıfır bir mekan. Arabanızı hemen kapının önüne park edebiliyorsunuz, girişte müşteriler As'ın  işletme sahibi Mustafa bey tarafından güler yüzle karşılanıyor, yaklaşık 35 çeşit meze'nin ve canlı Balık dolabının önünden geçtikten sonra masaya oturulduğunda ilgiden şımartılıyorsunuz.

As Restaurant 2007 yılının Mayıs ayında açılmış olmasına rağmen kısa süre içerisinde müdavimlerinin sayısını  arttırmayı başardı. Mekan, muhteşem deniz ve körfez manzarası kadar yemekleri ile de iddalı. Aşçıbaşı Mustafa usta'nın elinden çıkan özellikle Girit Usulu Sakızlı Ahtapot, Balık Kokoreç, Kalamar, Izgara, Balık Pastırma ve tatlılardan Kızarmış dondurma, belkide daha önce hiç tatmadığınız ama tanışınca aşık olacağınız lezzetlerden.

Patlıcan Ezme, Ermeni Pilakisi, Levrek Mantı ve Antalya usulü Hibeş gibi mezelerde zenginleştirebileceğiniz sofranızda günün her saati keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Gün batımı saatlerini seçerseniz turuncudan kızıla çalan güneşin ertesi sabaha kadar sürecek kaçış sahnesine tanık olabilir; akşam saatlerini seçerseniz ise Akçay Kordon boyu, Dalyan, Ören Burhaniye, İçmeler, Artur, Ayvalık ışıkları ile aydınlanan denize karşı keyifli saatler geçirebilirsiniz.


Adres:
---------------------------------------------------
İstasyon Cad. No 29 Akçay / Edremit
Tel: 0266 384 4040
Fax: 0266 384 1493

Yetkili Kişi:

0532 663 9595

Powered By MBS LTD.